Hakkımızda

Av. Olcay Mutlu AKBABA, Dokuz Eylül Üniversitesinden 1999 Yılında Mezun olmuş ve 28.11.2000 tarihinde Avukatlık Ruhsatını alarak İzmir Barosunda Kayıtlı olarak avukatlık yapmaya başlamıştır. 2002-2008 yılları arasında ortakları ile birlikte faaliyette bulunduktan sonra mesleki tecrübesini 2008 Yılı Mayıs ayında kurmuş olduğu Akbaba Hukuk Bürosuna aktarmış ve müvekkillerine Sadakat ile Meslek etiğine bağlılık anlayışıyla hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Akbaba Hukuk Bürosu, müvekkillerine mali ve hukuki olarak hesap verebilir bir hukuk bürosu olmayı, aynı zamanda hukuk etiği ve evrensel ilkeler doğrultusunda müvekkillerinin adalet arayışlarına güvenilir ve hızlı çözümler bulmayı misyon edinmiştir. İş hayatında her biri kendi konusunda uzman iş ortakları ile müvekkillerinin ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.

Akbaba Hukuk Bürosu gelecekte konusunda uzman ekibi ile mevzuat değişikliklerine uyum sağlayarak döneme uygun etkin ve hızlı çözümler ile başarı grafiğini yükseltmeyi hedeflemektedir.